Producenci

Papieros elektroniczny, e papieros - opinie lekarzy, ranking

 • Jak działa e-papieros (elektroniczny papieros)?
 • Co to jest e-papieros (elektroniczny papieros)?

E-papieros to urządzenie elektroniczne, które działając na zasadzie inhalatora podaje palaczowi niewielkie dawki nikotyny.
 • Powody, dla których warto wybrać e-palenie

Bez względu jednak na wygląd czy budowę wszystkie e-papierosy działają, jak napisaliśmy na wstępie, na zasadzie inhalatora. I to właśnie jest ich podstawową zaletą.
Podczas palenia zwykłego papierosa palacz wchłania nikotynę i zmuszony jest również do wchłaniania substancji smolistych, rakotwórczych, tlenku, dwutlenku węgla i wielu innych szkodliwych substancji chemicznych (jest ich około 4000!), które są naturalnym następstwem procesu spalania.
W papierosie elektronicznym nie ma spalania (nie powstają szkodliwe substancje), lecz palacz inhaluje się oczyszczoną nikotyną uzyskana z liści tytoniowych. To właśnie z tego powodu osoby, które decydują się na "palenie" e-papierosów i rzucenie tym samym palenia zwykłych papierosów odczuwają już od pierwszych dni znaczną poprawę samopoczucia, kondycji oraz pozbywają się duszącego kaszlu, "wiernego przyjaciela" zwykłych papierosów.
E-papieros zaspokaja zatem w 100% potrzebną palaczowi dawkę nikotyny (oczywiście przy właściwym doborze nikotyny w liquidzie) eliminując narażanie go na wchłanianie niebezpiecznych i śmierdzących substancji.
To kolejna zaleta e-papierosa. "Dym" wydobywający się z e-papierosa nie tylko nie śmierdzi, ale dzięki użytym do produkcji liquidu spożywczym aromatom nawet delikatnie pachnie. Dzięki tym właśnie aromatom można uzyskać smak tradycyjnych, popularnych papierosów jak również rozmaite smaki nie występujące w zwykłych papierosach jak truskawka, cytryna, szampan, rum i wiele innych.
E papierosy opinie mają wyśmienite i nie tylko dostarczają palaczowi nikotynę, ale zaspokają dwa pozostałe elementy, które są nieodłącznymi elementami palenia: dym i odruch palenia. To właśnie dzięki temu przejście z papierosów zwykłych na elektroniczne jest dla palacza praktycznie bezstresowe.

Warto dodać, że elektroniczne papierosy zbierają także pozytywne opinie lekarzy. Co na temat e papierosów mówią lekarze, przeczytasz poniżej. • Ranking e-papierosów

  Przeprowadzony wśród naszych klientów ranking e-papierosów wykazał przewagę produktów firmy Volish. Wyniki rankingu e-papierosów widoczne są na poniższej grafice.

  Ranking e-papierosówW naszej ofercie znajdziesz wiele e papierosów i akcesoriów wiodących w rankingach popularności. Papierosy elektroniczne, które proponujemy zbierają najlepsze opinie wśród klientów.

 • Elektroniczny papieros, e papieros - opinie lekarzy

Lekarze są zgodni w opinii, że e-papierosy są pod każdym względem lepsze od tradycyjnych wyrobów nikotynowych. Elektroniczne papierosy są po prostu zdrowsze, bo nie powodują uszkodzeń układu oddechowego, serca i naczyń krwionośnych. W opinii większości lekarzy e papierosy pomagają także w rzuceniu tradycyjnego palenia.

Jeśli chcesz poznać opinie lekarzy o papierosach elektronicznych kliknij w link. Jest to tylko jedna z wielu pozytywnych opinii, jakie e papierosy mają wśród lekarzy.


 • Radykalna obniżka comiesięcznych kosztów palenia!

Do tej pory skupiliśmy się na sprawie zdrowotnego aspektu "palenia" elektronicznych papierosów.
A co z wydatkami? Tu też dla Ciebie kolejna niespodzianka! Po zakupie e-papierosa czekają Cię już tylko comiesięczne wydatki na liquid i wkłady (kartridże i kartomizery). Liquid się ulatnia w postaci "dymu", a wkłady ulegają naturalnemu zużyciu. Ale spokojnie!!! 1 ml liquidu to odpowiednik 1 paczki zwykłych papierosów. 10 ml to odpowiednik 10 paczek czyli popularnie zwanego kartonu papierosów. Tyle tylko, że karton popularnych na rynku papierosów kosztuje ponad 100 zł, a "karton" liquidu - 20 zł !!! Bez użycia kalkulatora można policzyć miesięczny zysk przy e-paleniu w stosunku do palenia zwykłych papierosów. To zmniejszenie miesięcznych wydatków na "palenie" nawet do 80 % !!! Wydatek na kartridże miesięcznie nie powinien przekroczyć kwoty 20 zł. Teraz można podsumować wydatki: paląc jedną paczkę zwykłych papierosów dziennie palacz wydaje ponad 300 zł miesięcznie na papierosy.
W tym samym czasie e-palacz wyda miesięcznie około 70 zł. To daje oszczędność w skali roku ponad 3000 zł !!!
Nawet kupując co miesiąc nowego e-papierosa nie dogonisz z wydatkami palacza zwykłych papierosów!!! Ale przecież e-papierosa nie kupuje się co miesiąc! Pomyśl zatem na co przeznaczysz zaoszczędzoną kwotę!!!!
 • Wygoda też ważna !!!

Wyobraźmy sobie taką sytuację: Ty siedzisz wygodnie w pubie czy kawiarni i palisz swojego e-papierosa. A gdzie Twoi znajomi? Stoją przed drzwiami, jakby nie chciano ich wpuścić do środka i kaszląc palą zwykłe papierosy, przeklinając przy tym pod nosem panujące zimno, wiatr czy deszcz.
A później wracają i czujesz ten ich ciężki oddech i śmierdzące ubrania.
No tak, w takiej sytuacji można się poczuć kimś wyjątkowym!!!

Twój pierwszy elektroniczny papieros

Zaloguj się

E-mail: sklep@ep24.pl
Telefon: 518 18 46 18

 facebook.com/ep24.pl

Szczegółowy kontakt

[c] Copyright 2012 by EP24.PL  All right reserved                                                                                        projekt graficzny: marcinprojekt.com

Wszelkie prawa zastrzeżone !                                                                                                                    silnik cms: shoper.pl

p

Sklep internetowy Shoper.pl